Mavi Print Muammer İnce CHP seçim çalışmaları için Stencil (şablon) kesim ve çalışmasını yapıldı. Garipler imzası ile çalışma yürüten İnce taraftarları, Çukur dizisi esinlenerek çektikleri videolar sosyal medyada gündem oldu.

Anasayfa » Muammer İnce CHP seçim çalışmaları için Stencil (şablon) kesim ve çalışmasını yapıldı. Garipler imzası ile çalışma yürüten İnce taraftarları, Çukur dizisi esinlenerek çektikleri videolar sosyal medyada gündem oldu.

Haberler

Muammer İnce CHP seçim çalışmaları için Stencil (şablon) kesim ve çalışmasını yapıldı. Garipler imzası ile çalışma yürüten İnce taraftarları, Çukur dizisi esinlenerek çektikleri videolar sosyal medyada gündem oldu. - (14/03/2014)

Muammer İnce CHP seçim çalışmaları için Stencil (şablon) kesim ve çalışmasını yapıldı.
Garipler imzası ile çalışma yürüten İnce taraftarları, Çukur dizisin den esinlenerek çektikleri videolar sosyal medyada gündem oldu.

 

 


Muammer İnce CHP seçim çalışmaları için Stencil (şablon) kesim ve çalışmasını yapıldı. Garipler imzası ile çalışma yürüten İnce taraftarları, Çukur dizisi esinlenerek çektikleri videolar sosyal medyada gündem oldu.